Perry zvládl vyhrát bez trenéra! V kleci mu asistovala přítelkyně

Mike Perry ukázal, že k výhře nepotřebuje žádné trenérské rady. Pod vedením přítelkyně porazil Mickeyho Galla a ještě krásné Latory Gonzálesové mezi koly vysekl poklonu.

 Perry (14-6) do zápasu na UFC Fight Night: Poirier vs. Hooker nastoupil bez profesionálních trenérů a místo nich do svého rohu vzal svou přítelkyni Latory Gonzálesovou. Již dříve řekl, že nepotřebuje žádné rady a stačí mu jen někdo, kdo mu podá vodu a zchladí ho trochou ledu.

 

„Odvedla skvělou práci. Dokonce na mě párkrát zařvala během kola, ať držím ruce nahoře. V rohu mě ledovala a ptala se, zda pro mě může udělat ještě něco,“ okomentoval Perry vedení své přítelkyně na pozápasové konferenci.

Latory svému příteli během přestávek nedávala žádné taktické rady. Pouze mu přikládala led na záda a jednou pronesla, že si vede dobře.
 

Perry ji pohotově odpověděl, že ona vypadá skvěle a ke své přítelkyni se vrátil i na pozápasové konferenci: „Když mi nesla kbelík s ledem a stoličku, vypadala líp než kterýkoliv trenér.“

Související obsah

Svérázný zápasník otevřeně kritizoval trenéry již dříve a po úspěšném zápase si znovu přisadil. Podle něj mnoho trenérů jen radí a nic z toho, co po zápasnících chtějí, by sami nedokázali.

 

Tentokrát se Perry vracel do rohu, kde na něj nečekal nikdo se seznamem pokynů a přesně tak si to před zápasem představoval. I bez profesionálního dohledu trenéra porazil Galla (6-3) jednomyslným bodovým rozhodnutím (29-28, 29-28, 29-28).


„Bylo to skvělý, jen tam tak sedět v tichu a přemýšlet o vývoji zápasu,
“ pochvaloval si Perry dění mezi koly.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec je v čele extraligy, Sparta padla v nájezdech

Hokejisté Třince dokázali v rámci 8. kola Tipsport extraligy porazit Vítkovice 4:1 a dostali se do čela tabulky. Druhé jsou jen o skóre Pardubice, které zvládly ve středečním zápase porazit Spartu v samostatných nájezdech 2:1.