Fotbal

Cvičit s posedlým Ronaldem? Styděla jsem se, přiznala sexy partnerka

Cvičit s posedlým Ronaldem? Styděla jsem se, přiznala sexy partnerka
Zdroj: Profimedia/ Instagram @georginagio / kolážtn.cz

Slavný fotbalista Cristiano Ronaldo se už pokoronavirové pauze opět rozstřílel do dobré formy a ani v 35 letech nepatří do fotbalového důchodu. Ostatně stále se může pyšnit fyzickou kondicí, kterou by mu záviděl leckterý dvacetiletý kluk. O jeho fyzické zdatnosti se rozmluvila i jeho přítelkyně Georgina Rodriguezová, která s ním cvičila během pandemie a zpočátku se prý hodně styděla.

“Představte si, že musím trénovat na stejném místě jako Cristiano,” promluvila o počátečním studu pro časopis Women´s Health. Přece jenom stát vedle jednoho z nejznámějších sportovců světa pro ni nebylo zrovna jednoduché.

„Byla jsem zvyklá si zacvičit doma, když byl v Juventusu na tréninku, abychom pak po jeho návratu mohli být spolu. Ale pak mě stud přešel a teď cvičení s ním miluji. Stal se mojí největší motivací a inspirací,“ dodala 26letá Rodriguezová.

Související obsah

Cristiano Ronaldo je totiž posedly tréninkem a zdravým životním stylem. Je také znám, že využívá speciální spánkové metody, kdy si spánek rozdělí do pěti 90minutových intervalů. Během pandemie pak prý podle jeho přítelkyně trénoval v domácí posilovně dvakrát denně, aby se po návratu k tréninkům Juventusu cítil dobře.

 


„Není pochyb o tom, že trénuje více a lépe než já. Prostě neexistuje srovnání. Je to profesionální sportovec. Ale doma mám nejlepšího učitele a každý den se s ním učím něco nového,” promluvila partnerka o jejich společných trénincích a přiznala, že ji slavná CR7 občas dává ve fitku pěkně zabrat.

Související obsah

"Pokud jde o kondici, Cristiano mě zahltil hromadou cílů," dodala jeho Georgina Rodriguezová.
 

Ta se však za svoji postavu rozhodně stydět nemusí. Ostatně pro zmíněný časopis s ochotou zapózovala v sexy cvičebním úboru. Aktivní je i na sociálních sítích, kde její fitness videa mají velkou odezvu.
 

Související obsah

Bývalá prodavačka, kterou Cristiano prý potkal při nákupech v butiku, by však mohla v příštích měsících cvičení prozatím nechat. Hodně se totiž spekuluje, že je s portugalským kanonýrem opět těhotná. Už tak početnou rodiny Cristiana Ronalda by tak mohl doplnit další potomek. Georgina totiž momentálně vychovává jejich společnou dceru Alanu a stará se i o další tři děti, které fotbalistovi porodily náhradní matky.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události