Fotbal

Střihoruký Cristiano! Fanoušci si dělají srandu z jeho nového účesu

Střihoruký Cristiano! Fanoušci si dělají srandu z jeho nového účesu
Zdroj: Profimedia/ Instagram @cristiano/ kolážtn.cz

Cristiano Ronaldo je skvělý fotbalista, ale také módní ikona, která jako kdysi David Beckham, udává nové trendy v oblékání a účesech. Nejnovější sestřih CR7 však budí posměch u fanoušků, kteří ho přirovnávají k filmové postavě Střihorukého Edwarda.

Portugalský fotbalista utekl před koronavirovou pandemií z Itálie na rodnou Madeiru. Nyní už je však zase zpátky v tréninku a s Juventusem se připravuje na restart Serie A, která by měla vypuknout už 20. června.
 

Během složitého období, kdy musel být zavřený v domácí izolaci, však o svůj vždy perfektní účes tolik nepečoval, respektive předal ho do rukou přítelkyně Georginy Rodriguezové, jež kolem něj létala s holícím strojkem.
 

Související obsah


 

Nyní se Cristiano nebál svůj aktuální sestřih ukázat světu na sociálních sítích. Pod fotkou se pak zeptal: “Schvalujete?”


 

Neschvalují! Některým fanouškům se jeho účes skutečně nelíbí a přirovnávají ho k filmové postavě Střihorukého Edwarda, kterého s rozevlátou kšticí ztvárnil herec Johnny Depp.


Související obsah 

Další zase poukazují, že se portugalský kanonýr vrátil tak minimálně o patnáct let zpátky do dob, kdy v podobném, ještě mladistvém sestřihu, řádil v dresu Manchesteru United.
 

Zdroj: Profimedia

 

Samotní fanoušci Rudých ďáblů, kteří by Ronalda jednou rádi viděli zpátky na Old Trafford, však jeho nový účes kvitují. Jeden ho okomentoval slovy: “Starý Cristiano je zpátky,”.

A jak se líbí vám?


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události