UFC

TOP 15! Procházkův trenér prozradil další jména, která jim UFC nabídlo

TOP 15! Procházkův trenér prozradil další jména, která jim UFC nabídlo
Jiří Procházka v tělocvičně | Zdroj: Archiv Jiří Procházka

Jiří Procházka již ve středu 1. července vyrazí na Zápasnický ostrov v Abú Zabí, kde ho čeká UFC premiéra s Volkanem Oezdemirem. Den před odletem byl jeho trenér Martin Karaivanov hostem v podcastu Ondřeje Novotného, kde mimo jiné prozradil, jaké další nabídky na soupeře jeho svěřenec měl.

Procházka (26-3-1) si pro UFC kariéru vybral těžkou cestu. Místo pozvolným postupem vzhůru žebříčkem se rozhodl už úvodním zápasem zamířit mezi ty nejlepší. Kde, jak již dříve vyšlo najevo, měl kromě Volkana Oezdemira (17-4) na stole nabídku s trojkou Thiago Santosem (21-7).

 

„Matchmaker UFC řekl, že by se mu líbil zápas s Thiago Santosem. Toho jsme zamítli, to by na začátek byla střelba,“ komentoval Procházkův dlouholetý trenér a následně prozradil, že potencionálních soupeřů bylo mnohem víc.

„Teď už to můžu prozradit. Vybírali jsme z první 10. V plánu byl Teixeira, Smith, Oezdemir a bavili jsme se i o Rakičovi a Nikita Krylovi,“ zmínil Karaivanov tři další jména z top 15.
 

„Tahle jména byla v plánu, ale Teixera se Smithem byli již zabraní a Jiří zkrátka řekl, že chce Oezdemira,“ pokračoval Karaivanov.

Související obsah

Trenér s Procházkovým přáním souhlasil. Po pečlivé úvaze mu třicetiletý Švýcar vyšel jako vhodný soupeř. Navíc by měl mít český zápasník převahu v rozsahu paží a stylově by mu Oezdemir měl vyhovovat.
 

Spolu se utkají již 11. července na UFC 251 v Abú Zabí. Jejich duel bude uzavírat úvodní kartu Prelims. Sledovat jej můžete živě na Nova Sport 2 a VOYO.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události