Fotbal

Domácí násilí? Brazilskou fotbalovou hvězdu zmlátila bývalá manželka!

Brazilský fotbalista Dudu má poslední dny hodně divoké. Muž, který třikrát oblékl dres nejsledovanější fotbalové reprezentace, byl u soudu kvůli domácímu násilí. Jen co ale opustil soudní síň, vzala si ho do parády jeho žena a pořádně ho zmlátila.

Eduardo Pereira Rodrigues zvaný Dudu se už vrátil z evropského angažmá domů a po štaci v Dynamu Kyjev dnes hraje za populární Palmeiras. Jenže popularita přináší i nepříjemnosti.


Dudu je po rozvodu a s bývalou manželkou Mallu Ohannaovou, se kterou má dvě děti, se dnes soudí. Důvodem je domácí násilí. Žena tvrdí, že jí udeřil a tahal za vlasy.


Fotbalista samozřejmě tvrdí, že je nevinný a svět se navíc dostalo video, na kterém je vidět, jak agresivní Mallu Ohannaová napadne bývalého muže a bije ho i v autě, které pro něj přijelo k soudní síni v Sao Paulu.
 

Zobrazit pspvek na Instagramu

@aguadecoco obrigada

Pspvek sdlen Mallu Ohanna (@malluohanna),

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Krejčí pomohl gólem k výhře v Olomouci, Energie zdolala Kometu

Hokejista David Krejčí dokázal gólem do prázdné brány definitivně rozhodnout o výhře jeho Olomouci proti Mladé Boleslavi 2:0. V rámci předehrávky 16. kola Tipsport extraligy se pak z výhry radují také v Karlových Varech, domácí Energie totiž porazila Kometu Brno 5:3.