Fotbal

Ikonický Xavi zklamal Barcelonu. Tuhle zprávu fanoušci slyšel nechtěli

Ikonický Xavi zklamal Barcelonu. Tuhle zprávu fanoušci slyšel nechtěli
Zdroj: Profimedia

Fanoušci Barcelony už se pomalu smiřují s tím, že letos vyhraje ligu Real Madrid. Čeká se ale i na to, zda dojde ke změně na postu trenéra. Spousta z nich věřila naději, že do nové sezony přijde Xavi. Jenže ten nyní poslal nepříjemnou odpověď.

Lionel Messi na vše sám nestačí a chce odejít, navíc tým se prý dostal do sporů s trenérem. Barcelona skončí zřejmě „až“ druhá a v lize a krize by se podle fanoušků katalánského velkoklubu měla řešit.


Nabízela geniální záležitost. Spekulovalo se o tom, že do Barcelony se vrátí Xavi, který si zkouší trenérské řemeslo v katarském klubu Al Sadd. Nevede si špatně, i když jeho tým je až na třetí příčce tamní ligy.

Související obsah

Zdroj: isifa.com

Jenže návrat do Barcelony neklapne. "Jsem šťastný, že mohu pokračovat v Al Saddu. Cílem bylo vždy bojovat o tituly. Už se naplno soustředím na povinnosti trenéra a chci hráče co nejlépe připravit na domácí i asijské soutěže,“ sdělil Xavi v oficiální zprávě klubu.

Zdroj: Profimedia

Barcelona se tak bude muset rozhodnout, zda dál nechá důvěru Quique Setienovi, nebo se pokusí najít novou personu, která by kabinou plnou velkých jmen dala dohromady zase ve vítězný tým.

Související obsah

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události