UFC

Procházka má za sebou focení UFC medailonku. Takto nastoupí do klece

Jiří Procházka má za sebou další UFC povinnost. Po příletu na Zápasnický ostrov a prvním kontaktu s oktagonem přišlo na řadu oficiální focení na medailonek zápasníka. Záběry ze zákulisí prozradily, v jakých trenkách český ranař nastoupí do premierového duelu.

Zápasníci toho v předzápasovém týdnu musí stihnout opravdu mnoho. Kromě tréninků a dodělávání váhy na ně čekají mediální povinnosti a další činnosti spjaté s organizací UFC. Navíc za současné situace se k řadě úkonů přidaly i čtyři zdravotní kontroly.

Naštěstí tým Jířího Procházky úspěšně prošel první sérií testů na koronavirus a již si užívá slunného ostrova Yas, kde se během června uskuteční čtyři UFC galavečery.

Související obsah

V pondělí si Procházka zastínoval v kleci postavené přímo na pláži a v úterý se postavil před objektiv, kde zapózoval ve vlastním UFC oblečení. Podle všeho si pro svůj debut vybral červené kraťasy. Stejnou barvu měl při vítězné premiéře i David Dvořák. 

Již v neděli 12. července čeká českého samuraje zápas s Volkanem Oezdemirem v polotěžké váze. Jejich duel zakončí úvodní kartu Prelims a po něm budou následovat hned tři titulové zápasy.


Den před samotným galavečerem, v sobotu 11. července ve 20:40 přináší Nova Sport 2 svým divákům speciální dokument Jiří Procházka - Vědomý bojovník, který českého ranaře představí i mimo světla oktagonu.
 

UFC 251 a Procházkovu premiéru sledujte živě od 1:30 na NOVA SPORT 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události