Na turnaji MLS se představil i Henry, jeho Montreal ale prohrál

Fotbalový turnaj zámořské MLS už jede na plné obrátky a do akce se dostal také Thierry Henry na lavičce Montrealu. Z výkonu svého týmu mít ale radost nemůže - Montreal padl s New Englandem 0:1.

Montreal Impact s New Englandem Revolution se střetly hned na úvod sezony. V únoru Montreal soupeře porazil 2:1, ale v Orlandu, kde se turnaj hraje, se kanadskému týmu tolik nezadařilo.

New England šel od začátku za vítězstvím a nebýt skvělého zákroku Diopa, bylo to v 19. minutě už 1:0. Hráči Revolution svoji převahu nedokázali dlouho využít, své šance pálili. Po změně stran se ale k míči v šestnátce dostal Argentinec Bou a propálil všechno, co mu stálo v cestě.

Montreal měl v držení míče sice převahu, ale do šancí se moc nedostával. Tu asi největší si vypracoval až v 96. minutě. Vyrovnání ale střela, kterou vyslal Jean Yves Ballou Tabla nepřinesla, a Montreal tak na úvod turnaje padl 0:1.