Hokej

Komplikace pro favorita z Tampy Bay, kapitán kvůli zranění netrénuje

Komplikace pro favorita z Tampy Bay, kapitán kvůli zranění netrénuje
Zdroj: Profimedia

Menší komplikaci hlásí jeden z favoritů hokejové NHL Tampa Bay Lightning. Kapitán týmu Steven Stamkos totiž během dobrovolného tréninku utrpěl zranění. Klub si není jistý, jak dlouho bude elitní střelec mimo hru, ale měl by se vrátit před playoffovými zápasy.

Steven Stamkos je již sedmým rokem kapitánem Tampy Bay, která ho v roce 2008 draftovala jako prvního v pořadí. Kanaďan důvěru každoročně splácí pořádnou dávkou gólů. V nejpovedenějším ročníku nasázel fantastických 60 branek.


O kapitánově zranění informoval generální manažer klubu Julien BriseBois. Stamkos se v březnu zotavil ze svalového zranění, ale nyní si přivodil blíže nespecifikované zranění dolní části těla při dobrovolném tréninku.

Související obsah"Nemáme konkrétní časový plán, kdy by se měl plně zapojit do tréninku, ale očekáváme, že bude připraven do hry ještě než začnou zápasy," uvedl BriseBois.

Související obsahVyřazovací boje začínají již 1. srpna, ale začne se kvalifikačními zápasy o playoff, kterých se Tampa nezúčastní, jelikož díky třetímu místu ve Východní konferenci má svou pozici v play off již zajištěnou. Díky tomu snad Stamkos bude mít dostatek času na doléčení a bude moci svými zkušenostmi a góly pomoci Tampě Bay zaútočit na druhý Stanley Cup po šestnácti letech.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události