Hokej

Tady jsem ještě nehrál, říká Jágr. Ukázal, kde chystá Winter Classic!

Jaromír Jágr už se nemůže dočkat. Chystá zápas, jaký prý ještě nehrál! Hokejová ikona s číslem 68 potvrdila, že v prosinci se uskuteční okázalé Winter Classic. A jak napovídá video, aréna zřejmě opravdu vyroste pod sjezdovkou ve Špindlerově Mlýnu!

„Odehrál jsem tisíce zápasů, na rybníku i v těch nejmodernějších arénách po celém světě. Na obřích stadionech i na prvoligových zimácích. Ale tady, tady budu hrát poprvé!" říká Jaromír Jágr svým fanouškům na facebookové Hokejové rodině k chystané akci. 


Víc má být známo v úterý 21. července, kdy se zřejmě uskuteční tisková konference. Na ní by měli organizátoři oznámit, jaké týmy se pod sjezdovkou ve Svatém Petru představí.

Související obsahPodle informací Novasport.tv dojde k měření sil týmů z druhé nejvyšší soutěže Rytířů Kladno a nováčka HC Vrchlabí, odehrát se má i extraligový duel mezi pražskou Spartou a zatím nepotvrzeným soupeřem.

Zdroj: Profimedia

„Zdroje z hokejového prostředí potvrdily, že Jaromír Jágr bude do akce zapojen herně i byznysově a zároveň pomůže s její propagací,“ referoval v průběhu června magazín Forbes.

Související obsahJaromír Jágr si v zámořské NHL zahrál zápas pod širým nebem v roce 2012, kdy se Flyers střetli s New Yorkem Rangers, když na baseballovém stadionu ve Philadelphii a zápasu přihlíželo 46 967 diváků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události