Hokej

Jágr chystá ve Špindlu Winter Classic! Arénu postaví u sjezdovky

Jágr chystá ve Špindlu Winter Classic! Arénu postaví u sjezdovky
Zdroj: Profimedia

Český hokej čeká jedna úžasná událost. A už také začíná být jasné, proč byl Jaromír Jágr spatřen ve Špindlerově mlýnu! Právě v českém horském středisku se chystá okázalý zápas po vzoru Winter Classic, který sehrají týmy Kladna a Vrchlabí ve druhé nejvyšší soutěži!

S informací přišel ve středu web časopisu Forbes. Akce má být spojena se zahájením lyžařské sezony v největším českém středisku a kromě druholigového duelu zřejmě dojde i na extraligový duel mezi Spartou a Hradcem Králové. Hokejové aréna má vyrůst přímo pod sjezdovkou ve Svatém Petru!


„Zdroje z hokejového prostředí Forbesu potvrdily, že Jaromír Jágr bude do akce zapojen herně i byznysově a zároveň pomůže s její propagací,“ referuje magazín.

Související obsah


Kladenský klub chystanou akci zatím nepotvrdil. "Nemůžeme tuto informaci vůbec komentovat," sdělil webu TN.cz tiskový mluvčí Rytířů Lukáš Jůdl.


Podle dalších informací webu Nova Sport by se ale už v průběhu července měla uskutečnit tisková konference, na které bude zveřejněno všechno podstatné.


Jaromír Jágr byl ve Špindlerově Mlýnu spatřen v polovině června ve společnosti modelky Dominiky Branišové. Také měl podle svědectví českých médií navštívit rezidenci šéfa ČEZ Daniela Beneše.

Související obsah


Zároveň se spekuluje o tom, že by Jaromír Jágr v nové sezoně mohl kromě kladenského dresu obléknout i barvy nějakého z extraligových celků, ve hře jsou údajně právě pražská Sparta i Hradec Králové.


Jaromír Jágr si v zámořské NHL zahrál zápas pod širým nebem v roce 2012, kdy se Flyers střetla s New Yorkem Rangers, když na baseballovém stadionu ve  Philadelphii a zápasu přihlíželo 46 967 diváků.

Zdroj: Profimedia
TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události