Sergio Ramos

Namakaný Ramos hecuje Real k titulu: Jsme na řadě. Pojďme do toho!

Namakaný Ramos hecuje Real k titulu: Jsme na řadě. Pojďme do toho!
Zdroj: Profimedia/ Instagram / kolážtn.cz

Španělský Real dnes čeká klíčový duel, který rozhodne o ligovém titulu. Pokud madridský velkoklub ve čtvrtečním zápase zdolá Villareal, případně zaváhá druhá Barcelona, bude po třech letech opět slavit. Do stěžejního zápasu burcuje své spoluhráče také kapitán Sergio Ramos, který při té příležitosti ukázal své vymakané tělo.

34letý stoper Realu Madrid patří léta ke klíčovým postavám Bílého baletu. Své schopnosti naplno ukazuje i po restartu LaLigy. Nejenže je pilířem madridské obrany, dává také důležité góly, a to hlavně z pokutových kopů, kde je dvorním exekutorem.
 

V posledních osmi zápasech, do kterých nastoupil, tak vstřelil pět branek. I díky jeho výkonům se tak Real po koronavirové pauze dostal do úžasné formy a zatím ještě neprohrál, čímž se dokázal také dostat přes Barcelonu, která naopak hned třikrát ztratila.

Související obsah

Dvě kola před koncem tak má Real čtyřbodový náskok na katalánský velkoklub a čtvrteční zápasy tak už můžou rozhodnout o držiteli španělského titulu za letošní sezonu.

Sám Sergio Ramos cítí důležitost klání proti Villarrealu a jako správný lídr tak hecuje své spoluhráče. Na sociálních sítích napsal: “Jsme na řadě, Pojďme si pro to!”

Související obsah

34letý španělský obránce k tomu navíc doplnil fotografii, kde je do půl těla svlečený a ukazuje svoji vymakanou postavu, kterou mu může leckdo závidět. Jeho tělo navíc zdobí nejedno tetování a v kombinaci s hustým plnovousem tak z něj můžou mít případní protihráči trošku strach.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Sergio Ramos

Důležité Události