Golf

Golf má novou světovou jedničku! Rahma přímo na greenu líbala manželka

Golfový Memorial v Ohiu oslavoval dva krále. Po téměř půl roce hrál Tiger Woods a ukázal, že se s ním musí počítat. Druhou hvězdou byl španělský golfista Jon Rahm, který se triumfem se skóre 9 ran pod par hřiště stal novou světovou jedničkou!

Rahmbo, jak se mu v golfovém prostředí přezdívá, je teprve druhým Španělem na samém vrcholu žebříčku. Před ním byl hráčem číslo 1 jen legendární Seve Ballesteros. Nového lídra tak potěšila gratulace od legendy Jacka Nicklause a také vítězná prémie: Na konto přiteče Jonu Rahmovi v přepočtu 38 milionů korun!


Teprve 25letý Španěl hrál opravdu skvělý golf. Možná i proto, že se oženil a doma má obrovskou podporu. Nezastavil ho ani incident v závěru. Lehounce pohnul míčkem a dostal dvě trestné rány. A odpověď? Geniální!


To Tiger Woods si zahrál turnaj po pěti měsících. Znovu se sice ozvala bolavá záda, ale vydržel, a nakonec z toho bylo 40. místo. "Bylo to těžké, ale hlavně že jsem zpátky. Už zase cítím, jaké to je, hrát soutěžní golf," vyprávěl ikonický golfista.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události