Tenis

Tenisová kráska Bouchardová už se těší do Prahy, přijede i světová dvojka

Tenisová kráska Bouchardová už se těší do Prahy, přijede i světová dvojka
Zdroj: TV Nova

Profesionální tenis kvůli koronaviru několik měsíců již neběží, ale jednou z prvních vlaštovek bude český ženský turnaj Prague Open. Nově zařazený turnaj nalákal mnoho zvučných jmen. Objeví se zde světová dvojka Halepová, osmička Benčičová nebo třeba sexy Kanaďanka Eugenie Bouchardová.

Genie Bouchardová v roce 2014 došla do semifinále Australian Open a French Open a dokonce do finále Wimbledonu. V dalších letech se od ní čekaly velké věci, jenže přišel výkonostní pád a Bouchardová je nyní až ve čtvrté stovce žebříčku WTA. Na Prague Open se tak dostala díky divoké kartě.


"Jsem opravdu nadšená, že budu hrát na Prague Open za pár týdnů. V Praze jsem ještě nikdy nebyla a je to jedno z evropských měst, které jsem vždy chtěla navštívit, ale ještě se mi to nepodařilo. Takže se na to opravdu těším a chtěla bych poděkovat pořadatelům, že mi nabídli divokou kartu a uvidím vás za pár týdnů," sdělila Bouchardová prostřednictvím Twitteru.Bouchardová láká především svou krásou, ale turnaj přitahuje pozornost i díky fantastickým současným hráčkám, které se zde představí. Normálně by se pražského turnaje mohla účastnit jen jedna hráčka světové desítky, ale díky této složité době si pořadatelé u WTA zařídili možnost dvou tenistek TOP 10.Nabitý turnaj bude mít hned šest hráček z elitní dvacítky:

2. Simona Halepová
8. Belinda Benčičová
15. Petra Martičová
17. Jelena Rybakinová
18. Markéta Vondroušová
20. Maria Sakkariová

Související obsah

Dále se z českých tenistek do hlavního turnaje na základě žebříčkového postavení dostaly Karolína Muchová, Barbora Strýcová a Kateřina Siniaková. Turnaj se odehraje v termínu 10.-16. srpna na kurtech TK Sparta Praha. Turnaj bude, bohužel, kvůli přísným restrikcím WTA odehrán bez fanoušků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události