NHL

Poletí Pastrňák s Kašem do Toronta? Takový je plán, říká kouč Bruins

Kvůli karanténě mají už teď na ledě tréninkové manko. I tak ale kouč Bostonu počítá, že jeho elitní střelec David Pastrňák spolu s dalším českým parťákem Ondřejem Kašem odletí spolu s týmem do Toronta, kde se má dohrát play-off.

Je to na spadnutí, NHL začíná už 1. srpna, nejlepší tým základní části Boston čeká první duel v rozřazovací části jen o den později. Přesto však není jisté, zda v něm bude i nejlepší střelec základní části.

David Pastrňák totiž společně s Ondřejem Kašem netrénují. Oba jsou v karanténě. "Pasta" se měl dle slov svého agenta setkat s osobou nakaženou nemocí Covid-19 a i přes negativní test musel preventivně on i jeho spoluhráč zůstat po příletu z Česka doma.

Související obsah

Trenér Bostonu Bruce Cassidy však počítá s tím, že oba nasednou v neděli do letadla směr Toronto. "Takový je plán. Bylo mi naznačeno, že kluci s námi poletí, ale může se to samozřejmě změnit," prozradil před důležitým stěhováním hokejových národů.

Zdroj: Profimedia

Nedávno se na adresu dvou českých "uličníků" vyjádřil i prezident Medvědů Cam Neely. "Měli jsme datum, kdy začínal náš tréninkový kemp a věděli jsme, že někteří před ním budou muset do karantény, takže jsme doufali, že dorazí o něco dřív, ale nemohli jsme jim v tomto ohledu nic říct, tohle bylo čistě na hráčích," krčil rameny.

Související obsah

Boston čeká v Torontu série zápasů s Philadelphií, Tampou Bay a Washingtonem o rozřazení do play-off. Předposlední červencový den pak odehraje nejlepší tým základní části přípravný duel s Columbusem.

Všechny zápasy play-off NHL včetně přípravných duelů pro vás přineseme na stanicích Nova Sport a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události