Fotbal

Tenisová revoluce: Bautista Agut bude hrát turnaje v dresu Villarrealu!

Tenisová revoluce: Bautista Agut bude hrát turnaje v dresu Villarrealu!
Zdroj: Twitter

To tu ještě nebylo! Španělský tenista Roberto Bautista-Agut byl představen jako nová posila fotbalového Villarrealu a na tenisových turnajích bude nastupovat právě v dresu klubu, kde jako malý kluk dělal své první fotbalové krůčky.

Když byl Roberto Bautista-Agut malý kluk, vyrůstal ve fotbalové akademii jednoho z nejznámějších španělských klubů. Pak se ale musel rozhodnout, a nakonec zvolil do zbytku své sportovní kariéry tenis.


Nyní se ale vrací a na stadionu pózoval s typickým žlutým dresem. Znak „žluté ponorky“ odteď bude mít i na svém tenisovém dresu!


„Jsem s tímhle klubem spojený více než 20 let a jsem rád, že mohu být i dál takto členem rodiny Villarrealu. Budu znak klubu nosit všude tam, kde se objevím,“ nechal se slyšet 12. hráč světového žebříčku.


"Roberto je nejdůležitějším sportovcem v provincii Castellón a jedním z nejlepších tenistů světa. Dostali jsme příležitost společně pracovat a pro Villarreal je ctí, mít někoho s takovými lidskými i sportovními kvalitami,“ řekl prezident Villarrealu Fernando Roig.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události