UFC

MMA zápasník nesportovně škrtil soupeře, pak se vrhl na sudího!

A na závěr velký palec dolů pro MMA zápasníka Al-Darmakího, který při svém boji v kleci předvedl skandální chování. Poté, co se mu soupeř vzdal, ho nesportovně škrtil dál. Rychle tak zasáhl rozhodčí, který ale okamžitě čelil další agresi.

Jak jen ztratit výhru vlastní hloupostí? Vyučovat by mohl saudskoarabský fighter Ahmad al-Darmakí, který sice během zápasu v Abú Zabí zvítězil, ale následně byl diskvalifikován.

Jeho soupeř Bogdan Kirilenko odklepal již v prvním kole. V podstatě hned, jak mu al-Darmakí začal svírat hrdlo, jenže houževnatý Arab se nechtěl spokojit s tím, že teprve své třetí vítězství v osmém profistartu získá tak rychle a soupeře škrtil dál.

Související obsah

Zasáhl tak velmi zkušený a uznávaný MMA rozhodčí Mark Goddard, který neposlušného al-Darmakího za velmi nesportovní chování okamžitě diskvalifikoval.

Rozzuřený bijec se na něj vrhl a pokusil se jej atakovat, leč sudí se nedal, využil zkušeností z vlastní zápasnické kariéry a Al-Darmakímu se ubránil. Ten pak sice vyskočil na oktagon coby vítěz, ale vavříny již v tu dobu patřily někomu jinému...

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události