MMA

TKO a pak poklona! Luque rozjel sérii zápasů s ukončením před limitem

Hlavní karta galavečera UFC Fight Night: Brunson vs. Shahbazyan nabídla pouze čtyři zápasy. Hned tři z nich ale skončily před limitem. Jako prvnímu se to povedlo Vicentemu Luqueovi, který se po svém TKO vzorově uklonil.

Hlavní karta měla začít zápasem Kevin Holland vs. Trevin Giles, jenže Giles chvíli před soubojem omdlel, a tak byl jejich zápas zrušen.


Jako první tedy šli do klece Lando Vannata a Bobby Green. Druhý jmenovaný, s přezdívkou Král, svého soupeře nešetřil a celý zápas ho zasypával údery. Green si došel pro jednomyslné vítězství u rozhodčích, ale ani Vannata nemusí propadat zoufalství. Jeho prohra je zmírněná alespoň tím, že oba si ze zápasu odnáší 50 tisíc dolarů za zápas večera.
 

Zbylé tři souboje už neměly trvání celých 15 minut. Nejprve se Vicente Luque vypořádal s Randym Brownem. Do konce druhého kola zbývalo jen pár vtařin, ale klečící Brown už jen přijímal rány a nijak se nebránil, takže rozhodčí zápas ukončil ve prospěch Luqueho. Vítěz se později radoval nejen z výhry, ale i z bonusu za výkon večera.

Související obsahNásledoval souboj ženských muších vah. Joanne Calderwoodová byla blízko k titulové šanci, jenže stopku jí vystavila Jennifer Maiová. Již v prvním kole totiž Calderwoodové nasadila smrtící páku na loket, která byla následně odklepána. Je to tedy nakonec Maiová, kdo se přiblížil souboji s Valentinou Ševčenkovou o titul v muší váze. Maiová si povedenou technikou navíc zajistila 50 tisíc dolarů za výkon večera.


Poslední, hlavní zápas večera proti sobě svedl Dereka Brunsona s Edmenem Shahbazyanem. Brunson na konci druhého kola soupeře na zemi loktem otevřel a byl velmi blízko k TKO. To tedy přišlo až na začátku kola třetího, kdy viditelně otřesený Shahbazyan přestal vzdorovat a rozhodčí zápas předčasně ukončil.

Související obsah

Výsledky hlavní karty:

Derek Brunson vs. Edmen Shahbazyan – Brunson TKO ve třetím kole

Joanne Calderwoodová vs. Jennifer Maiová – Maiová submise (páka na loket) v prvním kole

Vincente Luque vs. Randy Brown – Luque TKO v druhém kole

Lando Vannata vs. Bobby Green – Green jednomyslně na body

Kevin Holland vs. Trevin Giles – zrušeno


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události