NBA

Jágr pro mě skončil, tvrdí Satoranský! Prozradil, čím ho zklamal

Tohle asi čekal málokdo. Tomáš Satoranský se opřel do Jaromíra Jágra a na plná ústa řekl, co si myslí o jeho aktivitách. Hvězda číslo 68 pro něj už prý skončila!

Satoranský byl v pondělí hostem ranního rozhovoru na radiu Expres a pálil ostrými. Když přišla řeč na to, kdo českého basketbalistu v poslední době nejvíce zklamal, tak vybral právě Jaromíra Jágra.


A zatímco hokejová ikona s číslem 68 je často kritizována za kličkování mezi politiky a vazby na premiéra či čínské peníze, Satoranský upozornil na úplně jinou věc.

Související obsah


„Kdo z hvězd mě jako člověk zklamal? Doufám, že mě nebude hodně lidí nenávidět, ale řeknu to, jak to je: zklamal mě Jarda Jágr!“ vypálil Satoranský naprosto bez zábran.

Související obsah


„Všichni jsme si ho idealizovali, jaký je to dříč, a pak dělá reklamu na elektrokola! Je to špatný, pro mě prostě skončil!“ vysvětlil český basketbalový reprezentant.


Když už byla slova v éteru, trošku naoko se Satoranský začal obávat reakce. „Doufám, že nás Jarda neposlouchá a nebude mi ještě psát,“ smál se rozehrávač Chicaga. Ale trval si na svém: „Musím říct, že to fakt nemá zapotřebí.“

Související obsah

Tomáš Satoranský je aktuálně nejlépe vydělávajícím českým sportovcem, v Chicagu se jeho plat vyšplhal na 10 milionů dolarů za sezonu. Tak dobrou smlouvu měl Jágr jen při působení ve Washingtonu, kde se mu však příliš nedařilo. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události