Končím! Mosquera poslal SMSku chvíli před zápasem. Už má nové angažmá

Fotbalisté Bohemians 1905 přišli o záložníka Jhona Mosqueru. Oblíbenec fanoušků absolvoval dopolední trénink, jen chvíli před starem přípravného duelu s Chrudimí poslal vedení SMS zprávu o svém konci. Nyní už se zná i jeho nové působiště.

Kolumbijský fotbalista se na jaře vrátil po 3,5 letech do Ďolíčku, kde na jaře platil mezi pevné členy sestavy a v deseti zápasech vstřelil tři góly.

Mosquerovi vypršela po sezóně smlouva a s Bohemians rokoval o novém kontraktu. "S klubem nastoupil do přípravy a o nové smlouvě vyjednával. S novými podmínkami souhlasil a v sobotu měly být dotaženy detaily a smlouva podepsána," vysvětlil klub v prohlášení na svém webu.

Odchod 30letého záložníka byl tak pro všechny překvapivý. "Dnes ráno absolvoval trénink bez náznaku, že by něco mělo být jinak. Trenér Klusáček hráče zapsal i na soupisku odpoledního utkání s Chrudimí. Pár desítek minut před zápasem Jhon poslal vedení klubu SMS, že v Bohemians končí. Takové jednání je pro nás zklamáním," popisují klokani nestandardní způsob odchodu.

Mosquera už má také nové působiště. Ďolíček vyměnil za liberecký Slovan, který jej v na svém twitteru představil jako novou posilu. Nastoupit má už v přípravném duelu s Žižkovem.

Pro severočeský klub se jedná o vítanou posilu, jen zápas ve Vršovicích bude pro kolumbijského fotbalistu velmi pikantní.

Fotbalistům z Ďolíčku se i bez Mosquerovy přítomnosti dařilo a Chrudim smetli čtyřmi góly. Hattrickem se blýskl Puškáč, kterému na tento počin stačilo 40 minut. Výhru 4:0 pojistil ve druhé půli Hronek.