UFC

UFC se vrácí na Fight Island! Do Abú Zabí by mohl letět Dvořák či Muradov

UFC se vrácí na Fight Island! Do Abú Zabí by mohl letět Dvořák či Muradov
UFC se vrací na Fight Island | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram UFC

Koronavirus stále hatí planý UFC, a tak prezident organizace oznámil, že brzy vrátí na Fight Island ve Spojených arabských emirátech. Druhý turnus by se mohl týkat i zástupců České republiky.

 UFC se po čtyřech červencových galavečerech vrátilo na svou základnu v Las Vegas, kde pokračuje s pravidelným pořádáním galavečerů. Nicméně bezpečnostní omezení Whiteovi stále neumožňují přivést většinu zahraničních zápasníků, a tak se hodlá brzy vrátit do Abú Zabí. 

„Září nebo říjen,“ odpověděl White v rozhovoru pro TMZ Sports na otázku, kdy se jeho organizaci vrátí na Fight Island.


„Pracujeme nyní na další sérii galavečerů pro Fight Island. Pravděpodobně tam budou zápasit ty největší hvězdy a já tam strávím celých pět týdnů,“ pokračoval White, který také přiznal, že o účast na ostrově je obrovský zájem.

Související obsah

Čtyři galavečery zaznamenaly obrovský úspěch a díky prodaným PPV organizaci přinesly i značný zisk. První event UFC 251 prodal 1,3 milionů přenosů s cenou začínající na 65 dolarech. White si čísla pochvaluje a vybudovanému komplexu na ostrově Yas předpovídá zdárnou budoucnost.


„Říkám vám, že Abú Zabí se stane zápasnickým hlavním městem světa. Díky tomu, co jsme tam vybudovali se to stane destinací, kam každý fanoušek bude chtít přijet. Víte proč? Protože je to sakra cool a zábavné,“
prohlásil s nadšením prezident UFC.

Související obsahJaké turnaje či kdo se na druhém turnusu White neprozradil, ale s ohledem na předpovídaný podzimový návrat by na Jiřího Procházku mohl navázat Machmud Muradov, který se má v říjnu utkat s Jotkem či David Dvořák, který se má v kleci podle zahraničních zdrojů představit v září s Jordanem Espinosou.

Související obsahPřed návratem na Fight Island organizace své galavečery pořádád v centru Apex v Las Vegas. UFC Fight Night: Lewis vs. Olejnik sledujte už v neděli 9. srpna živě od 3:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

VIDEO: o hlavní zápas se postará ranař Derrick Lewis a 43letý veterán Alexei Olejnik:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události