UFC

Muradov ze Zápasnického ostrova: Nejde prohrát, soupeř má svůj svět

Machmud Muradov těsně před třetím zápasem v UFC poskytl rozhovor redakci Nova Sport. Podívejte se, jak to chodí v Abú Zabí, jaké bylo střetnutí se soupeřem i jak česky Uzbek vidí nadcházející zápas.

Muradov před pár dny opustil po příjezdovou karanténu a už při jedné z prvních vycházek z hotelového pokoje narazil na svého soupeře Andrewa Sancheze (13-5).

“Byl na testu, já byl na telefonu a on kolem prošel se svým týmem. Nepozdravili jsme se, každý jsme koukali jinam. Takový zvláštní člověk. Myslím, že má svůj svět. Proč? Protože na hotelu musíš sejít úplně dolu, projít chodbou a pak úplně jinam. Zkrátka projít celý hotel. A on, člověk v UFC, který musí mít nějakou úroveň, přišel v ponožkách, ale bez bot. To jsem nepochopil. Možná je to v Kanadě nějaký trend,“ popisoval Muradov zvláštní setkání.
 

Zdroj: ProfimediaMuradov také potkal šéfa UFC Danu Whitea a hned využil příležitosti. “Jenom jsem pozdravil a zeptal se, jak se má. On to samé a co je u mě nového. Tak říkám, že nic a ať mi připraví další bonus za výkon večera,“ usmíval se Muradov. Extra 50 tisíc dolarů inkasoval v prosinci 2019, kdy poslal k zemi Trevora Smithe.


“Zápas vidím tak, že mi zvednou ruku. Nevím, jak to vyjde, ale na konci budu vítěz. Určitě chci vyhrát pro svou dceru, Uzbekistán a Česko,“ je Muradov přesvědčený o třetí výhře v UFC. 


Jak by zápas mohl probíhat, jaký servis má česko-uzbecký zápasník v Abú Zabí, co pro něj znamená roční pauza a mnohem více se dozvíte v přiloženém videorozhovoru.


"Moc bych chtěl pozdravit do Česka i na Slovensko. Děkuji za podporu. Važím si toho a jdeme pro další vítězství. Držte se, vím, že je to teď těžké a vše zvládneme společně,"
loučil se Muradov slovy plnými podpory.

Související obsah
Machmud Muradov (24-6) se ve střední váze utká s Andrewem Sanchezem (13-5) v noci ze soboty na neděli na UFC 257: McGregor vs. Poirier 2.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události