UFC

UFC šampion ukázal růžový účes. Vyzyvatel Paulo Costa se mu vysmál

Extravagantní styl k UFC šampionovi střední váhy Israelovi Adesanyovi už tak nějak patří. Avšak za nový růžový účes si vysloužil ránu pod pás od svého vyzyvatele Paula Costy. Ten zpochybnil rivalovo mužství.

Nový účes by mu možná pochválil šampion organizace OKTAGONMMA David Kozma, kterému se přezdívá “Růžový panter“ a do klece vždy nastupuje v růžové. Nicméně Adesanyův příští vyzyvatel Paulo Costa (13-0) pro novou barvu sympatie nemá.
 


Ke zveřejněnému videu, které Adesanya doplnil o třpytivý efekt, Costa napsal: „Jediná věc, která je víc znepokojující byl tvůj zápas s Romerem. Někdo by měl říct Americké antidopingové agentuře, ať ho otestují na zvýšenou hladinu estragonu (ženský hormon).“

Zdroj: Profimedia

Costa kromě zpochybnění šampionova mužství připomněl jeho zápas s Yoelem Romerem (13-5). Adesanya (19-0) sice obhájil svůj titul jednomyslným rozhodnutím, ale v pětikolové bitvě nepředvedl nic než jen taktické udržování vzdálenosti. Šanci ukázat Costovi, proč je šampion, dostane v září na UFC 253.

Zdroj: Profimedia


Adesanya není jediný, kdo změnil svou vizáž. I neporažený Sean O’Malley (12-0) si znovu obarvil své kudrnaté afro. Barvy duhy nyní vystřídala žlutá, modrá a červená, tedy kombinace inspirovaná vlajkou Ekvádoru.Z Ekvádoru je totiž jeho příští soupeř Marlon “Chito“ Vera (15-6-1). Nicméně ten si s provokacemi soupeře hlavu nedělá. „Do hlavy se mi nedostane. Moje kůže je tlustší než jeho máma,“ reagoval na účes v předzápasových rozhovorech.

Zdroj: Profimedia


Duel bantamové váhy O’Malley vs. Vera je jedním z hlavních taháků galavečera UFC 252. Ten proběhne už tuto neděli 16. srpna a zakončí ho třetí rozhodující zápas o titul těžké váhy mezi šampionem Stipem Miočičem (19-3) a Danielem Cormierem (22-2-1NC).

Zdroj: Nova Sport


UFC 252: Miočič vs. Cormier sledujte v neděli živě od 4:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události