Fotbal

Zklamání a frustrace. Hráči United se do sebe pustili po obdrženém gólu

Zklamání a frustrace. Hráči United se do sebe pustili po obdrženém gólu
Zdroj: Profimedia/ Twitter / kolážtn.cz

Byli blízko finále Evropské ligy nakonec jim zbyly oči pro pláč a nejen to. Fotbalisté Manchesteru United měli proti Seville spoustu příležitostí, jak utkání dovést do vítězného konce. Poté, co selhali v koncovce, však přišel krutý trest, po kterém se sami hráči United pustili do sebe.

Manchester vedl po penaltě 1:0 a lepším týmem byl i v situaci, kdy Sevilla z ojedinělé šance srovnala. Nicméně ani drtivý tlak ze začátku druhého poločasu nevedl ke kýženému druhému gólu, který by obraz hry výrazně změnil.


Následně se do posledního písmene vyplnila otřepaná fráze „Nedáš, dostaneš“. Sevilla z nevinného protiútoku vykouzlila v 78. minutě vítěznou branku, po které se Manchester sesypal. A samotní hráči United se dokonce začali hádat mezi sebou.

Související obsah

Právě při obdrženém gólu totiž zachybovala obrana Rudých ďáblů a všiml si toho i spoluhráč ze záložní řady Bruno Fernandes. Ten se ihned po brance rozeběhl za svým kolegou z obrany Victorem Lindelöfem a začal s ním situaci hodně hekticky diskutovat.
 

Následně se od švédského stopera dočkal velmi ošklivé urážky, kdy ho fotbalista nazval „Synem d*vky". Oba si tak vyměnili hodně ostré pohledy a málem došlo i ke rvačce.

Nakonec se však hrálo dál, jenže soudržnost Manchesteru byla pryč a na zvrat se už fotbalisté United nezmohli. Po semifinálové prohře se pak k inkriminovanému momentu vyjádřil i jeden z aktérů.

Související obsah

„Je normální, že jsme všichni naštvaní, když dostaneme gól. To nebylo o mně s Victorem. Je běžné, že si něco mezi sebou po gólu řekneme, tak to funguje ve všech týmech. Vždycky koukáme na chyby, které uděláme," řekl Portugalec Fernandes, jenž se postaral o jediný gól Manchesteru z pokutového kopu, následně ho však rozlítila druhá branky Sevilly.

United tak letošní sezonu opět zakončili bez trofeje. Naopak španělská Sevilla může zabojovat už o šestý titul v této pohárové soutěži.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události