APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Trpišovský se prý konečně domluvil se Slavií. Měl by brát miliony!

Jindřich Trpišovský už má mít v Edenu podepsanou novou smlouvu! Slavia si pojistila úspěšného kouče na tři následující sezony. Plat ikonického trenéra se má vyšplhat na 1,3 milionu korun měsíčně! Smlouva by měla být podepsána ve čtvrtek na předsezonní tiskové konferenci.

Jindřich Trpišovský přišel do Slavie v roce 2017 z Liberce a během krátké doby dokázal s týmem dvakrát vyhrát ligu i pohár a dostat Sešívané do čtvrtfinále Evropské ligy i do základních skupin Ligy mistrů.


I proto v Edenu o prodloužení spolupráce tolik stáli. Trpišovský by měl novou smlouvu podepsat ve čtvrtek přímo na předsezonní tiskové konferenci. To už naznačil šéf klubu Jaroslav Tvrdík na svém twitteru fotografií slavnostních slávistických desek.


Česká média iSport a iDnes přišla s informací, že měsíční plat se vyšplhá na 1,3 milionu korun, trenér by pak navíc měl inkasovat i prémie za získané body.

Související obsah


Dosavadní Trpišovského plat ve Slavii byl podle dostupných zdrojů 750 tisíc korum měsíčně. Uznávaný trenér by si tak měl výrazně polepšit a prát téměř dvojnásobek. Stále ale zřejmě půjde až o druhou nejvyšší výplatu v historii čiské ligy. Ital Andrea Stramaccioni měl na výplatní pásce ve Spartě 3 miliony korun měsíčně.

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události