Fotbal

Úvodní kolo Ligue 1 gól nepřineslo, Nantes se neprosadili ani v přesile

Úvodní kolo Ligue 1 gól nepřineslo, Nantes se neprosadili ani v přesile
Zdroj: Profimedia

Ve Francii na první ligový fotbal čekali od března, kdy zasáhl koronavirus. Úvodní duel se odehrál mezi Bordeaux a Nantes. Zápas přinesl červenou kartu a zarputilý bezbrankový boj.

V úvodu prvního poločasu se hrál až příliš bojovný fotbal. Ve dvacáté minutě šel ze hry domácí Zerkane, který přišlápl nohu protihráče a od rozhodčího viděl červenou kartu.

Po půlhodině se hra oživila a přišly i šance. Nejprve Simon vypálil k tyči, ale gólmana Bordeaux nepřekonal. Po deseti minutách se v zajímavé situaci ocitl Bašič, který svou střelou pořádně vylekal Lafonta, ale ten na poslední chvílí nohou vyrazil míč nad branku.

Druhá část nepřinesla příliš velkých vzruchů a oba gólmani nemuseli řešit ani jeden střelecký pokus. Duel tak po devadesáti minutách skončil bez branek. 

Související obsah

I francouzskou LIgue 1 ovlivnil koronavirus, zápas Marseille se Saint-Étienne, který měl startovat ve stejný čas, byl kvůli pozitivnímu testu v domácím celku odložen.

Další zápasy Ligue 1 sledujte již v sobotu 22. srpna na Nova Sport 2. V 17.00 vám přineseme duel Dijonu s Angers a od 21.00 pak utkání Lille s Rennes.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události