Vysoká hra! Neznámý smolař vsadil na favoritku půl milionu. Prohrála

Shana Dobsonová na UFC Fight Night: Munhoz vs. Edgar pořádně překvapila, když ve druhém kole ukončila silně favorizovanou Mariyu Agapovou. Výkonem však nepotěšila neznámého sázkaře, který proti ní vsadil přes půl milionu korun.

 Agapová (9-2) šla do zápasu muší váhy jako silná favoritka. Před turnajem měla na kontě jen jednu porážku a 8 výher, z toho 6 získala v prvním kole. Naopak Dobsonová (4-4) šla do klece se třemi prohrami v řadě a negativní bilancí 3-4.Výsledkem zápasu si byl jistý neznámý sázkař v USA, který na americkém sázkovém portálu na vítězství Agapové vsadil 25 000 dolarů (téměř 555 tisíc korun). Kurz nebyl nijak vysoký, a tak by v případě úspěchu získal pouhých 40 tisíc korun. 

Zdroj: MMA Fighting


Ve druhém kole dění v kleci nabralo nečekaný směr a Dobsonová díky lepší kondici převzala otěže zápasu. Soupeřku v čase 1:38 ukončila sérií úderů na zemi. Za nečekané vítězství si od UFC odnesla bonus za výkon večera v hodnotě téměř 1,2 milionu korun.

Související obsah

Naopak sázkaři zbyly oči pro pláč, když přišel o své vsazené peníze a příště si tak investovat takovou částku na favoritku pravděpodobně raději rozmyslí. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.