UFC

Pudilovou čeká francouzská jednička! Má lepší bilanci, bude to výzva, říká

Pudilovou čeká francouzská jednička! Má lepší bilanci, bude to výzva, říká
Lucie Pudilová promluvila o příští soupeřce Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Maguy Berchel

Lucii Pudilovou čeká v září první MMA zápas po opuštění prestižní UFC. Do klece se vrátí na domácí půdě v Dobříši, kde se postaví Francouzce Maguy Berchelové. Nový směr kariéry i řadu změn v jejím životě probrala v rozhovoru pro televizi Nova.

První Češka v UFC prestižní organizaci opustila na začátku roku 2020 po čtyřech porážkách v řadě. Následovala prohra na turnaji Oktagon Underground, kde v zápase s upravenými pravidly podlehla mladé Tereze Bledé.

Chvíli se nevědělo, co bude s příbramskou střelou dál, ale nyní její kariéra dostala nový směr. Na profilu galavečeru Noc Bojovníků Dobříš se o víkendu objevila zpráva, že Pudilová (8-6) vystoupí na pátém ročníku. V pondělí byla prozrazená i její soupeřka Maguy Berchelová (10-4-1).

Zobrazit pspvek na Instagramu

Lucie Pudilov Maguy Berchel 1992020 Noc Bojovnk 5 Dob Lucie Pudilov veternka UFC 8-6-0 Maguy Berchel 10-4-1 / No1 ve Francii a 5. ve stedn a vchodn Evrop ( pound for pound) Dorate a podpote bojovnici Lucie nechce lehk soupee po nvratu z UFC bude tk a vyrovnan boj Noc Bojovnk Dob MAL MSTO VELK JMNA VELK ZPASY! Objednej si vas vstupenky Pedprodej - https://vstupenky.ticket-art.cz/m.php?pg=objednavka&prog=263539&fbclid=IwAR09-PFQexuqg8UiUk5KNNMDCpJsyR_8SDzHTC3M2ZR07zTFCHzxhFQ9WE8#prehled Vstupenky a VIP stoly lze tak objednvat na mailu nbdobris@seznam.cz nebo pite na facebook https://www.facebook.com/NocBojovnikuDobris/ a https://www.facebook.com/alexandr.chocholous #profirentcars #deziozon.cz #spedit #energonreality #stredoceskykraj #plotypilecky #nejdrazsipneu #bios #alexreklama #3kproduction #fishhouse #csfu #ticketart #driverspoint #purpenavavra #zameckarestauracedobris #diviandream #fitnesscentrumdobris #fashionavenue #realfighterslive @mma_shorties #czechfighters #mma #k1 #fusionrules #box

Pspvek sdlen Noc Bojovnk Dob (@nocbojovnikudobris),„Oslovil mě promotér akce a byl velice slušný. Nabídl mi dobré podmínky i soupeřku, která se mi líbila. Má lepší bilanci než já. Je hodně všestranná MMA zápasnice. Je to francouzská jednička a pětka v západní Evropě, takže to bude výzva, ale na to jsem zvyklá,“ vysvětlila Pudilová své rozhodnutí.


Po opuštění UFC se čekalo, že Pudilová zamíří do nějaké větší zahraniční organizace. Sama přiznala, že měla několik nabídek, ale plány zhatila koronavirová krize. S nejistými vyhlídkami se rozhodla prozatím zůstat na domácí scéně.

Související obsah

„Většinu nabídek jsem odmítla. Ještě mám Invictu, ale tam se teď nedostanu. Hodně to bude záležet na tom, jak se vyvine koronavirová situace a na mém příštím zapase,“ prozradila česká zápasnice a vzápětí dodala, že působení v americké ryze ženské MMA ogranizaci Invicta FC by ji lákalo.

Nicméně i s nadcházejícím zápasem je spokojená. Promotér Alex Chocholouš ji nabídl skvělé podmínky i lákavou odměnu. Kolik přesně za zápas dostane sice neprozradila, ale poskytla orientační představu.


„Alex mi po našich schůzkách a domluvě nabídl podmínky, které jsem chtěla a i nejlepší odměnu, srovnatelnou s prvním zápasem v UFC. V dnešní době, kdy se vše točí okolo koronaviru, jsem ráda, že mi takto vyhověl. On dělá vše proto, abychom i my bojovníci byli spokojení a za to mu děkuji,“
prozradila Pudilová, jejíž první vyplata v UFC činila odhadovaných 12 500 dolarů (kolem 275 tisíc korun).
 

Nové angažmá však není jediné, co se v kariéře Lucie Pudilové změnilo. V poslední době začala trénovat v různých pražských tělocvičnách jako Penta gym, Tolja gym, PriMMAt gym či Monster gym, ze kterých si vybrala novou domácí stáj.

Související obsah„Jak jsem začala měnit kluby, poznala jsem nové typy tréninku. Takže mám nové impulzy a začalo mě to hrozně bavit. Chci se učit a cítím zlepšení v mnoha ohledech. Vím, pro jaký gym se rozhodnu, ale zatím to nechci prozradit,“ řekla Pudilová.

Zdroj: Profimedia

Nyní se přestěhovala do Prahy, kde bude absolvovat většinu tréninků, ale se svým dlouholetým trenérem Ladislavem Erdélyim se neloučí. Do Příbrami bude párkrát týdně dojíždět.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události