Toronto zvítězilo díky pokutovému kopu, rozhodčí neuznal dvě branky

I zámořská MLS odložila na protest proti rasismu některá ze svých utkání. V noci na sobotu se však už opět hrálo. Vedoucí tým tabulky Toronto se utkal s Montrealem a rozhodl jediný gól.

V souboji kanadských týmů mohlo jít jako první do vedení Toronto, jenže gól střídajícího DeLeona kvůli ofsajdu neplatil.

O osudu utkání tak rozhodl druhý poločas. V 50.minutě upadl ve vápně po kontaktu s gólmanem Argentinec Piatti a pískala se penalta pro Toronto.

Následně pokutový kop proměnil s velkou jistotou Alejandro Pozuelo.

Domácí Montreal se pak snažil o odpověď, ale příliš šancí si nevytvořil. Z gólu se chvilku radoval až v 80. minutě, jenže tato radost byla předčasná, jelikož situaci předcházel ofsajd a branka tak platit nemohla.