MMA

Soupeřka Pudilové se stále nevyjádřila, promotéři hledají náhradu

Soupeřka Pudilové se stále nevyjádřila, promotéři hledají náhradu
Lucie Pudilová a Maguy Berchel Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Maguy Berchel

MMA zápasnice Lucie Pudilová se těšila, že se 19. září v Dobříši utká s francouzskou bojovnicí Maguy Berchelovou. Jenže soupeřka o zmíněném duelu nikdy neslyšela a schylovalo se k velkému nedorozumění, které aspoň částečně vysvětil promotér akce.

“Nejednali jsme přímo s ní, ale v dubnu jsme oslovili její manažery, se kterými jsme už několikrát spolupracovali. A řekli nám ano. Jestli u nich nastal komunikační šum? Každopádně termín, váhu i peníze jsme dohodli, jediný zádrhel byl v covidu. Chtěli jsme, ať berou dohodu závazně, jen smlouvu jsme v tu chvíli podepsat nemohli,” řekl pro server iDnes.cz promotér Adrian Smrčka s tím, že ho reakce francouzské zápasnice hodně překvapila.


Momentálně tak není stále jasné, s kým bude Lucie Pudilová na galavečeru Noc Bojovníků Dobříš 5 zápasit. Podle Smrčky by mělo být jasněji v průběhu prvního zářijového týdne. Kromě Berchelové by v záloze měly být ještě dvě další soupeřky.

Související obsah

"Máme v jednání běloruskou soupeřku, čekáme, jestli přijde vízum. Dále jednáme v Drážďanech a Berlíně, kde také jednáme o soupeřce. Tam také komunikujeme s manažery," doplnil promotér pro server sport.cz.

Související obsah


„Já se zápasem počítám, připravuju se tvrdě,“ hlásí česká zápasnice. 26letá MMA fighterka totiž měla po odchodu z UFC pouze jeden zápas, když se představila v projektu Oktagon Underground a překvapivě prohrála s pozdější vítězkou Terezou Bledou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události