MMA

Velký problém! Soupeřka Pudilové o zápase nikdy neslyšela

Velký problém! Soupeřka Pudilové o zápase nikdy neslyšela
Lucie Pudilová a Maguy Berchel Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / Instagram Maguy Berchel

Lucie Pudilová má 19. září nastoupit na galvečeru Noc Bojovníků Dobříš 5 s francouzskou jedničkou Maguy Berchelovou. Kvalitní soupeřka pro příbramskou střelu představuje pořádnou výzvu, na kterou se česká bojovnice těší. Má to, ale jeden háček. Soupeřka o zápasu nic neví.

Web MMAShorties nadcházející duel Lucie Pudilové sdílel na facebookovém profilu. V komentářích se ozvala překvapená Berchelová, která o zápasu slyšela poprvé.„Co to sakra je? Nikdy jsem o tomto zápasu neslyšela. Nikdy jsem na tento zápas nedostala nabídku,“ stojí v komentáři překvapené soupeřky.

Lucii Pudilovou ek na Noci Bojovnk v Dobi tk zkouka Maguy Berchel (10-4-1NC) Lucie Pudilov (8-6) 19....

Zveejnil(a) MMA Shorties dne Pondl 24. srpna 2020


Zmatené Francouzce odpověděl trenér Ladislav Erdélyi, který ji odkázal na promotéra akce Alexe Chocholouše. Ten měl soupeřku sám Pudilové nabídnout.


„Oslovil mě promotér akce a byl velice slušný. Nabídl mi dobré podmínky i soupeřku, která se mi líbila. Má lepší bilanci než já. Je hodně všestranná MMA zápasnice. Je to francouzská jednička a pětka v západní Evropě, takže to bude výzva, ale na to jsem zvyklá,“ sdělila dříve Pudilová pro televizi Nova.

Související obsah

Nastala tak nepříjemná situace pro všechny strany. Pudilová si přitom jednání s promotérem akce chválila: „On dělá vše proto, abychom i my bojovníci byli spokojení a za to mu děkuji.“

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události