NHL

VIDEO: Chára trefil Kučerova do obličeje, sám pak dostal ránu pukem

VIDEO: Chára trefil Kučerova do obličeje, sám pak dostal ránu pukem
Zdroj: Profimedia

Rozhodující zápas konferenčního semifinále mezi Bostonem a Tampou odnesla zraněním hvězda Lightnings Nikita Kučerov, kterého zasáhl do obličeje kapitán Bruins Zdeno Chára.

Byla to citelná ztráta, ale i bez jednoho ze svých nejproduktivnějších hráčů se nakonec povedlo Tampě Boston porazit. Kučerov opustil led již po necelých třinácti minutách hry v úvodní části.

Chára jako tradičně čistil prostor před svým brankářem a zezadu se k němu přiblížil Kučerov. To ale neměl dělat, Chára totiž přizvedl svou hůl a ruský snajpr se po jejím zásahu do svého obličeje sesunul k ledu. Vzápětí ale přišla střela od modré čáry, kterou schytal slovenský obr do kolena a skácel se vedle Kučerova.

Kapitán Bostonu inkasoval od hlavního rozhodčího trest na dvě plus dvě minuty. Kučerov se do konce první části na ledě neobjevil, na chvíli to zkusil v prostřední periodě, ale zase se rychle vytratil v útrobách Scotiabank arény v Torontu.

Související obsah

Pokud by měl Kučerov v konferenčním finále chybět, byla by to velká ztráta. Každopádně, trenér Lightnings věří, že se 27letý forvard stihne vrátit do hry. Na rekovalescenci má čas, Tampa svého soupeře vypakovala ze hry již v pátém duelu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události