UFC

David Dvořák letí do Vegas! Čeká ho další zápas v UFC. Kdy a proti komu půjde?

David Dvořák letí do Vegas! Čeká ho další zápas v UFC. Kdy a proti komu půjde?
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz

Česká zápasník David Dvořák se chystá k dalšímu zápasu v nejprestižnější MMA organizaci světa. Rodáka z Hradce Králové čeká let do Las Vegas, kde by se měl střetnout s Jordanem Espinozou.

Dvořák (18-3) prožil povedenou premiéru v UFC. Na galavečeru UFC Fight Night 170: Lee vs. Oliveira v Brazílii porazil Bruna Silvu jednomyslným rozhodnutím.

Nyní čeká na bijce z Hradce Králové další výzva. Odlétá do Ameriky, kde se v Apex centru utká s Espinozou (15-7), který po dvou porážkách v řadě dokázal v červnu přetlačit Marka De La Rosu.

Související obsah

Oba dva se spolu měli původně střetnout na UFC 253: Adesanya vs. Costa, které se v centru UFC v Las Vegas bude konat 26. září a kde bude na diváky čekat nadupaná karta – mimochodem boj o volný titul kategorie do 93 kg mezi Dominickem Reyesem a Janem Blachowiczem.

Nakonec se ale představí již o týden dřív na UFC Fight Night: Covington vs. Woodley. To bude na programu 19. září. Sám Dvořák novinku potvrdil na svém instagramu, kde sdílel fotku z letiště.

Související obsah

Dvořák se setkal v pátek se zástupci města Hradec Králové, v sobotu jej čeká let za moře. "Velice si vážím podpory města a hodně to pro mě znamená. V sobotu odlétáme do Vegas. Věřím, že budu reprezentovat naše město a celou Českou republiku nejlépe, jak dovedu," napsal Undertaker na svůj instagram.

Espinosa má v UFC vyrovnanou bilaci. Při svém debutu dokázal porazit Erica Sheltona, ale poté si připsal dvě porážky v řadě a obě submisí v prvním kole. Nejprve nestačil na Matta Schnella a poté na Alexe Peréze. V posledním měření ale zdolal výše zmíněného De La Rosu.

Již o nadcházejícím víkendu sledujte UFC Fight Night: Overeem vs Sakai! Vysíláme jej živě v neděli 6. září ve 2.00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události