Hokej

Velký podpis pro Slavii! Legenda Bednář bude hrát první ligu

Velký podpis pro Slavii! Legenda Bednář bude hrát první ligu
Zdroj: Profimedia

Jaroslav Bednář splnil přání snad všech fanoušků hokejové Slavie. Ani ve svých 43 letech se nechystá končit. Po přípravném období stvrdil svým podpisem, že bude v Edenu působit celý ročník.

Hokejový veterán, bývalý reprezentant a ikona Slavie, se kterou vyhrál v roce 2008 mistrovský titul, se v létě připojil k týmu a absolvoval s ním letní přípravu.

Smlouvu ale podepsanou neměl. Až do pátku. Do kádru Slavie se vrací po pěti letech, kdy po sestupu do první ligy přestoupil do Hradce Králové, kde po třech letech skončil a poslední dvě sezóny strávil v druholigovém Vrchlabí. V Edenu již dříve podepsal smlouvu jeho bývalý parťák Marek Tomica a on sám si nechal čas na rozmyšlenou.

Související obsah

Nakonec se ale rozhodl, že do letošního ročníku Chance ligy nastoupí. "Těším se na novou sezonu. I když to pro mě bude o jeden level rychlejší než loni ve Vrchlabí.. Doufám, že budeme hrát takový hokej, abychom přitáhli fanoušky a bavili je," svěřil se Bednář oficiálnímu webu Slavie.

Sešívaní navíc jednají s dalším velkým jménem. Do posledního přátelského střetnutí nastoupil také Petr Vampola, jenž s celkem z Vršovic jedná o nové smlouvě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události