Fotbal

Tomu neuvěříte! Hvězda Bayernu prozradila jak sbalila přítelkyni

Tomu neuvěříte! Hvězda Bayernu prozradila jak sbalila přítelkyni
Zdroj: Youtube @Jordyn & Alphonso

Obránce Bayernu Mnichov Alphonso Davies prozradil, jak se dal dohromady se svou přítelkyní, taktéž fotbalistkou Jordyn Huitemaovou. Prostá otázka byla podle útočnice PSG velmi špatná, ale zafungovala a fotbalový pár je ve vztahu již dva a půl roku.

Kanaďan Alphonso Davies je ve svých devatenácti letech velkou vycházející hvězdou Bayernu Mnichov. Levý krajní obránce byl důležitou součástí týmu, který v uplynulé sezoně vyhrál Bundesligu, německý pohár i Ligu mistrů.


Jordyn Huitemaová pochází taktéž z Kanady a také hraje fotbal v Evropě. Devatenáctiletá útočnice začíná svou druhou sezonu v Paris Saint-Germain a na svém kontě má už přes třicet startů za dospělou reprezentaci.


Úspěšný fotbalový pár si na konci srpna založil youtubový kanál a má již čtvrt milionu odběratelů. V jednom z prvních videí šťastný pár odpovídal na otázky svých fanoušků a jedna z nich zněla, jak Davies svou partnerku sbalil.Huitemaová onu osudovou větu prozradila. "Tak by mě zajímalo, chtěla bys být přítelkyní Alphonsa Daviese?" zeptal se jí fotbalista. "Bylo mi patnáct, takže jsem nechtěla říct: 'To je špatný způsob, jak to udělat. Udělej to znova.' Byla jsem nervózní, takže jsem řekla jo," vypověděla Huitemaová ve videu."Řekla ano, takže na tom nezáleží,"
obhajoval svůj způsob Davies. Jejich vztah je sice komplikovaný, jelikož on hraje v Mnichově a ona v Paříži, ale jsou spolu spokojení a společné chvilky si dle svých slov maximálně užívají.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec je v čele extraligy, Sparta padla v nájezdech

Hokejisté Třince dokázali v rámci 8. kola Tipsport extraligy porazit Vítkovice 4:1 a dostali se do čela tabulky. Druhé jsou jen o skóre Pardubice, které zvládly ve středečním zápase porazit Spartu v samostatných nájezdech 2:1.