Fotbal

Messi je zpátky! Argentinská hvězda už trénovala pod Koemanem

Messi je zpátky! Argentinská hvězda už trénovala pod Koemanem
Zdroj: FC Barcelona

Fotbalová superstar, kvůli které se v posledních týdnech zastavil čas hned v několika klubech, ale hlavně v Barceloně, je zpátky na stadionu Camp Nou. Katalánský klub oznámil, že se Lionel Messi připojil k týmu a poprvé od žádosti opustit modro-červené barvy trénoval s týmem.

Třiatřicetiletý Messi přitom ještě musel počkat dva dny na výsledky testů na koronavirus, ve středu už ale obul kopačky a tréninkový úbor a vyrazil s týmem do Sant Joan Despi, kde Barcelona piluje formu před startem nové sezóny.


Splečnost Messimu dělal i navrátilec Philippe Coutinho, kterého si trenér Ronald Koeman stáhl z Bayernu Mnichov. Coutihno přitom coby hráč na hostování pomohl Bayernu v semifinále Ligy mistrů uštědřit svému klubu debakl 8:2!


Messi chtěl využít výstupní klauzule, která platila do 10. června a opustit klub zadarmo. Původní konec sezóny se ale kvůli koronavirové pandemii protáhl o několik měsíců, a tak byla z Messiho odchodu velká kauza. Argentinský fotbalista se nakonec nechtěl s Barcelonou soudit a rozhodl se, že minimálně ještě jednu sezonu na Camp Nou zůstane.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události