UFC

UFC potěšilo Čechy! Na galavečer roku se nebude vstávat nad ránem

UFC potěšilo Čechy! Na galavečer roku se nebude vstávat nad ránem
Prezident UFC Dana White | Zdroj: Profimedia

Nedávné prohlášení prezidenta UFC Dany Whitea potěší snad každého českého MMA fanouška. Říjnový galavečer UFC 254, na kterém se po více než roce vrátí neporažený šampion Chabib Nurmagomedov, se uskuteční v hlavním evropském vysílacím čase.

 Skalní fanoušci, kteří UFC eventy sledují v živém vysílaní, si pro vychutnání oblíbených zápasů musí zpravidla pořádně přivstat. Vysílací časy se totiž přizpůsobují USA, kde sídlí největší divácká základna, a v Česku tak hlavní karta začíná nejčastěji v čase o 9 hodin posunutém oproti západnímu pobřeží, což bývá ve 4 hodiny ráno.Avšak jeden z největších galavečerů roku – UFC 254, budou moci evropští fanoušci sledovat v příznivějším čase. „Bude to časově přátelské pro evropské diváky. V USA se to bude vysílat odpoledne,“ řekl Dana White.
 

Přesný čas zatím není stanoven, ale je pravděpodobné, že turnaj konaný na Zápasnickém ostrově v Abú Zabí si fanoušci v České republice vychutnají 24. října večer, místo brzkých ranních hodin.

UFC 254 bude kralovat duel mezi šampionem lehké váhy Chabibem Nurmagomedovem (28-0) a prozatímním vyzyvatelem Justinem Gaethjem (22-2). Dagestánský Orel se do klece postaví po třinácti měsících, naposledy bojoval v září 2019 rovněž v Abú Zabí, kde podruhé obhájil titul.

Související obsah

Oficiální soupiska zatím není oznámena, ale kromě aktérů hlavního duelu by se v kleci měla představit jména jako Robert Whittaker, Jared Cannonier, Rafael dos Anjos, Islam Machačev a možná i Tony Ferguson a Dustin Poirier.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události