MMA

Attila: Připomeňte si příběh slovenské legendy bojových sportů

Attilu Végha netřeba představovat. Je prvním Slovákem, který v organizaci BELLATOR získal titul a hlavně, je to ten muž, který v Zápase století uzemnil Karlose Vémolu. Jeho životní cestu i MMA kariéru mapuje časosběrný dokument, který si už ve čtvrtek může vychutnat každý z pohodlí domova přes platformu Voyo.

Snímek Attila: Velký příběh velkého šampiona sleduje cestu skromného chlapce z Gabčíkova, který v mládí propadl bojovým uměním a svým odhodláním to dotáhl až k zisku titulu v prestižní MMA organizaci BELLATOR.Nikdo na výsluní nevydrží věčně a i slovenská ikona zažila strmý pád, ale následně i životní vítězství. Po čtyřech porážkách mezi lety 2014 – 2016 dostal Attila novou šanci v organizaci OKTAGONMMA. Na československé scéně svými dovednostmi, a hlavně jedinečným charakterem, získal srdce MMA fanoušků. Neuvěřitelný příběh pak vyvrcholil v listopadu 2019, kdy v Zápase století deklasoval favorizovaného Karlose Vémolu.

Zdroj: Profimedia

"Lvi dožrali. Attilka je zpááátky," neslo se vyprodanou halou krátce poté, co rozhodčí vítězně zvedl ruku Attily Végha.

To vše přibližuje časosběrný dokument, za kterým stojí Petr Větrovský. Navíc divákům přináší záběry ze zákulisí i pohledy do soukromí 35letého zápasníka. Film šel do kin 6. února a už ve čtvrtek 17. září si ho může každý připomenout na platformě Voyo.

Petr Větrovský byl hostem ve studiu televize Nova, kde o dokumentu blíže promluvil v pořadu Snídaně s Novou:
Film Attila: Velký příběh velkého šampiona bude od 17. 9. 2020 k zapůjčení na Voyo za pouhých 49 Kč.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události