APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Konec Slovanu v pohárech! Karma je zdarma, směje se jim fotbalista Stoch

Konec Slovanu v pohárech! Karma je zdarma, směje se jim fotbalista Stoch
Zdroj: Profimedia/ kolážtn.cz

Úřadující slovenský mistr Slovan Bratislava chtěl v nadcházející sezoně opět zaútočit na pohárovou Evropu. Po dost smolném vyřazení z předkola Ligy mistrů, však končí jeho cesta i v předkole Evropské ligy. Vyřazení od finského Kuopia okomentoval i bývalý záložník Slavie Miroslav Stoch, který se Slovanu za jeho výkon vysmál.

Slovan Bratislava byl brán jak ve 1. předkole Ligy mistrů, tak ve 2. předkole Evropské ligy jako jasný favorit. Jenže v obou případech přišlo vyřazení.
 

Nicméně v případě Ligy mistrů šlo o hodně kuriózní rozhodnutí. Slovan totiž nemohl nastoupit do zápasu kvůli koronaviru v týmu a situaci nezachránil ani akutní přílet B-týmu. UEFA za zvláštních okolností nakonec rozhodla, že se zápas bude kontumovat ve prospěch týmu z Faerských ostrovů.

Související obsah


Slovan Bratislava tak dostal alespoň šanci v předkolech Evropské ligy, jenže hned v prvním zápase končí. Úřadující slovenský mistr nestačil na finský tým KuPS, neboli Kuopion Palloseura. Pro fotbalového fanouška naprosto neznámý celek, nicméně tenhle klub je taktéž držitelem ligového titulu.
 

I tak byl Slovan brán jako favorit, jenže svoji roli nezvládl a prohrál 1:2 po pokutových kopech.

Související obsah

Překvapivé vyřazení týmu z Bratislavy však potěšilo slovenského záložníka Miroslava Stocha, který má s týmem nevyřízené účty.
 

V minulém roce na něj totiž pořvávali místní fanoušci, když se Slovan utkal v předkole EL s řeckým PAOK, za který Stoch tenkrát hrál.

„Karma je zdarma. To máte za to, jak jste mi před rokem nadávali a vysmívali se. Cirkus Slovan,“ napsal 30letý záložník na svůj Instagram a přidal k tomu emotikon se vztyčeným prostředníčkem.

Související obsah


Jeho příspěvek nenechal chladné radikální fanoušky Slovanu, kteří mu pak přes Instagram poslali odpověď. “Ty liliputáne pětikilový, radši se starej o svoji starou,” stoji v příspěvku Ultras Slovanu, kde narážejí na fotbalistovu malou postavu.

Tak jako tak, tohle špičkování nic nemění na tom, že Slovan si letos evropské poháry nezahraje. Otázka také je, kde bude hrát Miroslav Stoch, slovenský fotbalista po konci v řecké Soluni trénoval ve Slavii, kde předtím dva roky hrál, nicméně novou smlouvu zde podle všeho nepodepíše.
 

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události