UFC

Procházka si řekl o zápas v říjnu. Soupeř s ním bojovat nechce

Procházka si řekl o zápas v říjnu. Soupeř s ním bojovat nechce
UFC zápasníci Jiří Procházka a Nikita Krylov | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Jiří Procházka se s týmem se snaží ze všech sil domluvit druhý zápas v UFC ještě před koncem roku 2020. Znenadání se objevila možnost nastoupit v říjnu jako náhradník s Nikitou Krylovem. Český samuraj se o riskantní zápas přihlásil, ale soupeř ucukl.

Možnost nastoupit 17. října na Zápasnickém ostrově se naskytla poté, co Volkan Oezdemir (17-5) ve čtvrtek 1. října odstoupil z UFC Fight Night 180 kvůli poranění kolene a Nikita Krylov (26-7) se ocitl bez soupeře.Ideální plán týmu českého zápasníka je změřit síly s někým žebříčkově lépe postaveným, ale v nejisté situaci se spokojili i s osmičkou polotěžké váhy. Dva týdny před zápasem se o riskantní duel, kterým by mohli mnohé ztratit, přihlásili.

Zdroj: Profimedia


Bohužel je Procházka (27-3-1) ale stále bez soupeře. Tým ukrajinského zápasníka bitvu s českým samurajem odmítl. Situaci posledních dní nastínil trenér Martin Karaivanov pro server MMA Shorties:
 

„Zápas do konce roku je nejistý. Jiří však ještě letos zápasit chce, takže jsme si řekli, že to zkrátka riskneme a vezmeme to. Věříme, že bychom Krylova porazili, ale jeho tábor prostě řek ne, že s Procházkou nejdou.”

Související obsahZápas na poslední chvíli tak nevyšel a Procházkovi nezbývá než čekat. Karaivanov nedávno televizi Nova prozradil, že v tomto týdnu začíná jednat s UFC o možném zápase s jediným volným soupeřem Aleksandarem Rakičem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události