MMA

Vémola už zná příštího soupeře. Změří síly s norským policistou

Vémola už zná příštího soupeře. Změří síly s norským policistou
Zdroj: Profimedia

Karlos “Terminátor“ Vémola již zná příštího soupeře! Téměř po roce se v říjnu vrátí do klece, kde se mu postaví norský zápasník Thomas Robertsen.

Na turnaji Oktagon 17 měl původně proběhnout ostře sledovaný duel s Václavem Mikuláškem. Vémolovu přípravu však zpomalil koronavirus a kvůli problémům se shazováním se zápas přesunul.

 


Vémola (27-6) však v daném termínu zápasit chce, a tak mu organizace sehnala jiného soupeře do domluvené váhy 90 kg. Po týdnech bez vyzyvatele nyní Terminátor ví, s kým v kleci změří síly. Do 33. zápasu profesionální kariéry nastoupí s 31letým zápasníkem Thomasem Robertsenem (8-3), který vedle kariéry slouží jako strážce pořádku.Nor stejně jako Vémola zápasil téměř před rokem, kdy v prosinci 2019 utrpěl třetí porážku kariéry. Z osmi vítězství získal 3 KO./TKO., 4 submisí a jedno bodovým rozhodnutím. Naopak všechny své porážky utrpěl uškrcením. Během své kariéry působil v anglické organizaci Cage Warriors.

Související obsahVémolu čeká velký comeback. Bude to poprvé, co se do klece postaví od drtivé porážky v Zápase století, a navíc se během posledních 11 měsíců potýkal z řadou nepříjemných komplikací v rovině sportu i osobním životě - operace ramene, operace kolene, koronavirus či rozchod s matkou své dcery Lili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události