Hokej

Chvíle hrůzy! Na ledě vzplanula rolba, její řidič zareagoval jako pravý hrdina

Chvíle hrůzy! Na ledě vzplanula rolba, její řidič zareagoval jako pravý hrdina
Zdroj: Twitter @russbites

Velkou paniku vyvolal moment, který se stal během tréninku dětí v hokejovém komplexu v New Yorku. Přímo na ledě začala hořet rolba, její řidič se zachoval naprosto ukázkově!

Na tento trénink v hokejovém komplexu Billa Graye v newyorské části Brighton nikdo ze zúčastněných nezapomene. Řidič vyjel na led k rutinnímu úklidu, ale ten se změnil doslova v peklo.

Kvůli prasklé hydraulické hadici se na kluziště začala valit kapalina. Ze stroje vycházel dým, načež se objevily i plameny. Rolbař se však zachoval naprosto ukázkově! Místo zbabělého úprku zachoval klid a odvezl jako správný kapitán svou "planoucí loď" z ledu, aby tak rodiče a děti na tribuně ubránil před případnou explozí propanové nádrže. A to i přesto, že plameny šlehaly hned vedle jeho sedadla.

Na ledě naštěstí v ten moment nikdo z dětí nebyl. "Děsivý okamžik na tréninku mého syna. Naštěstí jsou všichni v pořádku," sdílela neobyčejný zážitek na twitteru jedna z maminek Mary Prusaková.

Bývalý univerzitní hokejista Russ Bitely a nyní skaut pak napsal jen, že "rok 2020 je prostě jen rokem 2020". Skvělou práci řidiče pak ocenili i přivolaní hasiči. Rolbař vozidlo mimo led uhasil a požárníci pak jen pomohli dostat vůz z arény a zkontrolovali, zda nehrozí další vzplanutí.

Související obsah

Na sociálních sítích, kde se video stalo virálem, se začaly šířit i vtipné narážky na příběh Davida Ayrese, který coby rolbař Toronta naskočil jako emergency goalie do zápasu s Carolinou, které vychytal nad Maple Leafs vítězství před "svým" publikem.

"Vsadím se, že i tenhle rolbař by porazil Maple Leafs," napsal jeden z fanoušků a další si přisadil: "Není to poprvé, co letos rolbař na ledě hořel." 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události