Fotbal

Berbr se soudil s Vízkem, teď byl zadržen. Ať stáhne žalobu, říká fotbalista

Bývalý fotbalista Ladislav Vízek se nebojí říkat věci na rovinu. To se mu v minulosti také stalo osudným, když mu za kritiku místopředsedy Fotbalové asociace České republiky (FAČR) Romana Berbra přistála na stole žaloba. Nyní však může cítit trochu zadostiučinění. Sám Berbr byl totiž v ranních hodinách údajně zadržen policií a na světlo světa začíná vyplouvat obří korupční skandál.

Před pěti lety označil Vízek funkcionáře Romana Berbra za zlo fotbalu a připomněl jeho minulost ve Státní bezpečnosti. Přišla žaloba a bývalý fotbalista měl jít k soudu.


K žádnému stání však doposud nedošlo a Vízek teď navíc Berbra požádal, aby žalobu stáhl. "Ta žaloba trvá už asi pět let. Já bych ho chtěl při této příležitosti poprosit, jestli by tu žalobu nestáhl. Soud by se neměl konat, protože by si udělal opět ostudu, jelikož všechny prohrál," prohlásil 65letý bývalý fotbalista. 

 

Související obsah

Národní́ centrála proti organizovanému zločinu v pátek v ranních hodinách zahájila razii v sídle Fotbalové asociace České republiky. Mezi 19 zadrženými pak má být podle Deníku N i místopředseda FAČRu Roman Berbr.

Na večerní reportáž televize Nova se můžete podívat zde:


Policie pak měla ještě v pátek odpoledne provést razii i v jeho domě v Plzni.

Související obsah

Mezi zadrženými by měl figurovat i sportovní ředitel Slavoje Vyšehrad Roman Rogoz. "Zrovna pan Rogoz, který mimochodem fotbalu strašně rozumí, říká panu Berbrovi tatíku. Takže zrovna tady asi ta možnost je, jelikož Vyšehrad postoupil, dařilo se mu a hraje dobře. Ale jak se tam dostal, to ví jenom on," upozornil Ladislav Vízek na kontroverzní postup Slavoje Vyšehrad do druhé ligy.

 

Související obsah

Berbr se v minulosti soudil také s rozhodčím Antonínem Kordulou. Ten však stání vyhrál a omlouvat se Berbrovi nemusí. Stejně tak další sudí Tomáš Kovařík.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události