Lille si v lize zastřílelo a ideálně se naladilo na zápas proti Spartě

Fotbalisté Lille deklasovali ve francouzské lize Lens a dostali se na první místo tabulky Ligue 1. Nedělní zápas musel také dost nadělat vrásky pražské Spartě, která se s francouzským týmem ve čtvrtek utká v Evropské lize.

Lille totiž v utkání proti Lens dominovalo a nakonec vyhrálo 4:0. Do vedení dostal domácí Yilmaz.

Druhý gól pak vstřelil na začátku druhé půle Bamba a Lens ruply nervy. Nejdříve se nechal po druhé žluté vyloučit Gradit, následně dostal rovnou červenou kartu střídající Michelin, který vydržel na trávníku pouze čtyři minuty.

Za Lille skórovali ještě Ikone a Yazici a domácí si tak připsali poklidnou výhru. která je navíc katapultovala na první místo v tabulce Ligue 1.

Další zápas má Lille ve čtvrtek, kdy pojede na Letnou si to rozdat s pražskou Spartou v Evropské lize.