UFC

Muradov odletěl do Vegas! Třetí zápas v UFC vyhraje pro dceru

Machmud Muradov po desetiměsíčním čekání konečně vyrazil vstříc třetímu zápasu v UFC. V Las Vegas ho 31. října čeká pořádná výzva jménem Kevin Holland, ale Uzbek s českým srdcem je připravený. Po dlouhé pauze se těší na zápas, do kterého je navíc hnán novou motivací.

Televize Nova Macha zastihla v poloprázdné letištní hale, kam zápasník dorazil za doprovodu svého týmu. Hlavní trenér Petr "Monster" Kníže se přidal až po chvílích plné nervozity, ale check-in nakonec stihl i s rezervou.

 

Do Las Vegas odlétá s jedenáctidenním předstihem před UFC Fight Night 181. Pár dní stráví se svým podporovatelem Floydem Mayweatherem, ale většinu času samozřejmě věnuje závěru přípravy. Po změně soupeře ho čeká úprava taktiky, neboť se původně připravoval na Krzysztofa Jotka (22-4), který má opačný gard.
 

„Vždycky je to jiné, úplně jiný styl, ale je to jedno. My jsme připravený na cokoli. Do Vegas jedu vyhrát a je jedno jestli pravý nebo levý,“ komentoval první Uzbek v UFC změnu soupeře. S novým sokem Kevinem Holandem (19-5) chce vést bitvu v postoji, kde využije svou pohyblivost a tvrdost úderů.Po nejdelší pauze bez zápasu v profesionální kariéře jede do Vegas hladový, a tak změnu soupeře tolik neřeší. Navíc je hnán novou motivací. Bude to poprvé, co se v kleci postaví od narození své dcery Rumii. „Je to největší motivace. Pro ni fakt chci vyhrát,“ prozradil Muradov s úsměvem pod rouškou.Kromě nové motivace má v rukávu další eso. Tím je jeho tým trenérů v čele s Petrem Knížetem, který Macha vede od samotného začátku a jehož hlas zní u klece nejčastěji. A v Apex centru, kde nadcházející zápas proběhne bez diváků, bude slyšet o to víc.
 

 „Alespoň uslyším trénéry," vtipkoval Mach na konto nezvyklé atmosféry a dodal: „Monster, Andrej i Lukáš, každý dělá svou práci, když spárujeme snažím se je poslouchat a myslím, že je to vidět i v zápasech. 90 % výhry je, když posloucháte svůj roh,“ vyzdvihl zápasník svůj tým.


Mach do klece nastoupí na konci října v zápasu střední váhy. Ve Vegas ho čeká i závěrečné shazování, ale váha prý nebude problém. Ještě den před odletem se bez hlídání pořádně najedl a na příští týden si nechává posledních pár kilo.

Související obsah„S váhou nikdy nemám problém. Včera jsem byl ještě u kamaráda a pořádně jsme se najedli. Vždy mám 4 až 5 kilo, takže když začnu dietu a méně sladkého tak to udělám během tří, čtyř dnů,“ řekl Machmud Muradov.

Před Machovým zápasem sledujte UFC 254: Chabib vs. Gaethje už tuto sobotu 24. října živě od 20:00 na Nova Sport 2 a Voyo.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události