Fotbal

Studená sprcha pro Atlétiko, obhájce z Mnichova jim nadělil smutný rekord

Studená sprcha pro Atlétiko, obhájce z Mnichova jim nadělil smutný rekord
Zdroj: Profimedia

Klidné spaní nemohli mít po středečním zápase v Lize mistrů ani fotbalisté Atlétika Madrid. Tým pověstný svou propracovanou defenzivou dostal od Bayernu čtyři góly a domů odjížděl s výpraskem. Výstavní pak byla třetí trefa po pumelici Corentina Tolissa.

Atlétiko odjíždělo do Mnichova s nadějí na dobrý výsledek, a to i díky tomu, že od startu španělské ligy inkasovalo pouze jednu branku.

Jenže proti obhájci titulu z Ligy mistrů nemělo šanci. Bayern pokračoval v kosení věhlasných soupeřů a najel v milionářské soutěži na vítěznou vlnu z uplynulé sezony.

Související obsahNejdříve se trefil Coman, následně Goretzka a do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro mnichovský celek.

Atlétiko Madrid pak zkusilo ve druhé půli zabrat, dokonce se chvilku radovalo z gólu, který však VAR následně neuznal. Definitivní úder pak dostali z kopačky Corentina Tolissa, který možná vstřelil svůj životní gól, když napálil míč z třiceti metrů do šibenice.

Odevzdaný madridský klub pak inkasoval ještě jednou a domů odjíždí s výpraskem 0:4.

„Až dosud jsme byli v sezoně při plnění defenzivních úkolů velmi dobří. I proto ve mně porážka zanechává hořkou pachuť," neskrýval zklamání trenér Atlétika Diego Simeone, pro kterého to bylo vyrovnání rekordní porážky, kterou u týmu zažil. Před dvěma lety je stejným výsledkem znemožnil jiný německý tým, Dortmund

To Bayern byl nadmíru spokojený se svým vstupem do Ligy mistrů. Vzadu navíc udržel čisté konto, což ocenil brankář Manuel Neuer, který vychytal už 200. nulu v dresu bavorského klubu.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události