UFC

UFC se vrací domů. V Las Vegas se o víkendu představí Mach Muradov

Po měsíci na Zápasnickém ostrově v Abú Zabí se UFC vrací zpět do Las Vegas. V centru Apex v sobotu 31.října proběhne UFC Fight Night 181, na kterém se naposledy představí legenda Anderson Silva a na hlavní kartě dostane příležitost také český Uzbek Machmud Muradov.

První Uzbek v UFC, který v oktagonu hrdě nosí i českou vlajku, bude zápasit po více než desetiměsíční pauze. A navíc proti němu bude stát nejtěžší soupeř dosavadní kariéry.

Krzysztof Jotko se zranil a nahradil ho Kevin Holland (19-5), zkušený ranař, který má tři vítězství v řadě a nad Machem výškovou převahu. Nicméně Muradov (24-6) je rozhodnutý se s výzvou porvat a pro svou dceru přívest první vítězství.

Související obsahMach v UFC debutoval loni. V listopadu z Kodaně přivezl vítězství na body nad Alessiem di Chiricem a v prosinici přidal fenomenální knokaut Trevora Smithe. Po dvou výhrach se probojval na hlavní kartu, kde bude bojovat vedle jmen jako je Bryce Mitchell, Bobby Green, Maurice Greene a hlavnimi hvězdami zápasu Uriah Hallem a Andersonem Silvou.
 

Pro 45letého Silvu to bude vůbec naposledy, co se v kleci představí. Oznámil, že tímto zápasem ukončí 23letou kariéru. Do zápasu s Hallem jde se dvěma porážkami v řade, zatímco soupeř je na vítězné vlně.


Hlavní karta UFC Fight Night 181:

Uriah Hall vs. Anderson Silva - střední váha

Andre Fili vs. Bryce Mitchell - pérová váha

Kevin Holland vs. Machmud Muradov - střední váha

Maurice Greene vs. Greg Hardy - těžká váha

Bobby Green vs. Thiago Moisés - lehká váha

Zdroj: TV Nova

UFC Fight Night 181 a zápas Macha Muradova sledujte v sobotu 31. října živě od 23:30 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události