UFC

Elitní výběr soupeře pro Procházku. Rovnice ukazuje na jedno jméno

Elitní výběr soupeře pro Procházku. Rovnice ukazuje na jedno jméno
Jiří Procházka vyhlíží příštího soupeře Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Martin Karaivanov rozvířil vody, když naznačil, že se blíží další zápas jeho svěřence Jiřího Procházky. Bližší informace však neprozradil, a tak místo, čas i jméno soupeře zůstává zahaleno tajemstvím. Podívejte se, na koho by český samuraj mohl narazit.

 Procházka (27-3-1) v UFC uzavírá TOP 5 polotěžké váhy. Už v červenci po úspěšné premiéře jeho tým avizoval, že cílí na výše postavené soupeře. A kdo se tedy českému samurajovi nabízí?Nad českým zápasníkem je pět jmen. Aleksandar Rakič (13-1) byl osloven již začátkem října, ale zápas odmítl se slovy, že se nehodlá ohlížet zpět a cílí rovněž na výše postavené soupeře. Pokud zápas nepřijal před měsícem, je nepravděpodobné, že by náhle změnil názor.

Související obsah

Další v pořadí je Glover Teixera (31-7), ale ten má domluvený zápas s jedničkou polotěžké váhy Thiago Santosem (21-7). Tím z nabídky vypadli další dva soupeři, neboť dokud neproběhne jejich duel, nemohou podepsat smlouvu na další. Z jejich střetnutí pravděpodobně vzejde příští titulový vyzyvatel Jana Blachowicze (27-8).
 

V nabídce tak kromě šampiona zůstává jediné jméno, a to dvojnásobný titulový vyzyvatel Dominick Reyes (12-2), který v posledních dvou zápasech utrpěl první dvě prohry v kariéře. Nejdříve svedl vyrovnaný boj s Jonem Jonesem a následně inkasoval drtivé KO. od úřadujícího šampiona.

Zdroj: Profimedia

Karaivanov prozradil, že to bude stát za to. A duel Procházka vs Reyes by za to určitě stál. Avšak vše jsou jen dohady a jméno soupeře přinesou až nadcházející dny.


Také se nabízí možnost střetnutí s někým ze zbytku žebříčku jako Johnny Walker (18-5), Misha Cirkunov (15-5) či Magomed Ankalajev (14-1), který zazářil o víkendu na UFC 254. Jenže takové zápasy by pro českého ranaře byly spíše krokem zpět.

Sledujte v sobotu 31. října galavečer UFC Fight Night 181, na kterém se představí Machmud Muradov, živě od 23:30 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události