UFC

Procházka zná soupeře! S Reyesem se utká v hlavním zápase večera

Procházka zná soupeře! S Reyesem se utká v hlavním zápase večera
Dominik Reyes a Jiří Procházka Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz

Jiří Procházka zná jméno svého příštího soupeře! Český samuraj se utká 27. února 2021 s dvojkou polotěžké váhy Dominickem Reyesem. Navíc bude jako první Čech bojovat v hlavním zápase večera!

Procházka se dočkal svého druhého zápasu v UFC. Po uspání Volkana Oezdemira v premiéře v Abú Zabí na něj teď čeká pořádně velká výzva! Dana White to potvrdil Brettu Okamotovi z ESPN.

Reyes (12-2) se na konci srpna střetl na UFC 253 s Janem Blachowiczem o volný titul šampiona polotěžké váhy. Polský ranař jej dokázal knokautovat na konci druhého kola.

Třicetiletý Američan nebude na rok 2020 vzpomínat v dobrém. Přišel totiž o svou neporazitelnost. Před Blachowiczem totiž prohrál souboj o titul i s Jonem Jonesem, který poté vyklidil pole a jal se sbírat vavříny v těžké váze.

Související obsah

V souvislosti s druhým představením českého samuraje v nejprestižnější MMA organizaci světa se hovořilo hlasitě o Aleksandarovi Rakičovi, který ale bitvu s Procházkou odmítl.

Český samuraj se na konci února zapíše do historie tuzemského MMA. Jako první Čech totiž bude bojovat v hlavním zápase večera na galavečeru UFC. Na hlavní kartu se dostali už Lucie Pudilová s Karlosem Vémolou, ale do titulku celého galavečera se dostává české jméno poprvé.

Související obsah

Sledujte v sobotu 31. října galavečer UFC Fight Night 181, na kterém se představí Machmud Muradov, živě od 23:30 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události