UFC

Procházka dostal přednost před Rakičem. Trenér rivala se zlobí

Nově oznámený duel mezi Jiřím Procházkou a Dominickem Reyesem vůbec nepotěšil tým jejich rivala Aleksandera Rakiče. Trenér rakouského borce se ostře obul do českého samuraje a zpochybnil jeho postavení.

 Babak Nejad, který Rakiče trénuje ve wrestlingu a boji na zemi, jen s těží dokáže překousnout fakt, že Jiří Procházka dostal přednost před jeho svěřencem. Oznámený duel zkritizoval na sociálních sítích.
 


„Jak tohle může bát vůbec možné? Rakiče s Reyesem nenechají [UFC] zápasit, ale šanci dají chlápkovi, který v podstatě před chvílí přišel a zatím toho tolik nepředvedl. Kolik zápasu má Jiří Procházka v UFC? Dobrá práce pane matchmakere,“
komentoval Nejad na Instagramu.

A proč se trenér zlobí? Rakič (#4) v žebříčku polotěžké váhy stojí o jednu příčku výše než Procházka (#5) a v UFC absolvoval šest zápasů s bilancí 5-1. Po vstupu do Top 5 se chtěl změřit s někým lépe postaveným a jediným volným byl Dominick Reyes (#3). Bohužel pro 28letého ranaře dalo UFC přednost českému samurajovi.


Reyes přitom mohl zápasit ještě tento rok, ale svou šanci promarnil. Na začátku října měl na stole výzvu právě od týmu Jiřího Procházky, ale zápas odmítl, neboť se nehodlal zápasit s níže postaveným bojovníkem.

Související obsahProcházka sice v UFC absolvoval jen jeden zápas, ale do organizace přišel roky neporažený a jako šampion japonského Rizinu. Navíc při své premiéře ukončil Volkana Oezdemira - jediného zápasníka, který Rakiče v UFC porazil.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události